Serwis rozrywkowo-satyryczny

e-mail
 

Jak wyglądają nasze karykatury? - czyli stawiamy na jakość


Nasze oferty:

Rysowanie karykatur ze zdjęć

Rysowanie na żywo
- dojazd karykaturzysty (lub grupy karykaturzystów) na imprezę w dowolne miejsce Polski. 

Humorystyczne rysunki sytuacyjne nie wymagające podobieństwa postaci - na potrzeby reklamy, poligrafii... Także inne zlecenia plastyczne.

Spotkanie autorskie z rysownikiem prasowym.

Organizacja wystawy rysunku satyrycznego.

Rubryka z humorem w Twojej gazecie

Rysunki.pl

Jeśli uważasz, że rysowane przez nas karykatury to obrazki, portreciki które artysta "macha" w kilka minut między swoimi innymi zajęciami, a co za tym idzie, otrzymasz je po wyjątkowo atrakcyjnej cenie - jesteś w błędzie.

Karykatury rysowane z przesłanych pocztą elektroniczną zdjęć, to tak naprawdę żartobliwe PORTRETY. Powstają na kartonach, są malowane farbami wodnymi (dotyczy karykatur kolorowych) lub specjalnym pisakiem artystycznym (dotyczy karykatur czarno-białych). 

Na wykonanie każdej karykatury kolorowej, artysta potrzebuje kilku godzin pracy. Wkłada w nią wszystkie swoje umiejętności i doświadczenie. Do wykonania każdej karykatury, artysta używa najwyższej jakości materiałów, kupowanych w specjalistycznych sklepach dla plastyków. 

Tak, stawiamy na jakość. Nie przyjmujemy wszystkich zleceń. Wielu klientów rezygnuje po otrzymaniu naszej oferty, na której widnieje cena. Robimy to świadomie. 

Przypominamy: nasi autorzy to absolwenci uczelni i liceów plastycznych, którzy od dawna publikują w polskiej prasie i są doświadczonymi artystami.


Portret
Nieprzypadkowo nie oferujemy portretów, tylko karykatury. Można się nauczyć malowania / rysowania portretów. Portrecistów odwzorowujących rzeczywistość jest wielu wielu, lecz w dobie wszechobecnych aparatów fotograficznych, sztuka portretowania cieszy się coraz mniejszą popularnością. Tymczasem karykaturzyści, to wciąż rzadki zawód - a jeśli są oryginalni, doświadczeni, znani i ich prace naprawdę podobają się innym - tym lepiej. Dla klientów serwisu Karykatury.com :-)

Powrót do strony głównej

 


*humor dowcipy *śmieszne filmy *dowcipy *gry online *rysunek satyryczny *karykatury *dowcipy *rysunki *satyryk *satyrycy, satyra *satyra, dowcipy polityczne *partia *humor erotyczny *katalog stron *rysownik *vtipy *funny jokes *sennik online *satyrycy *teksty satyryczne *sobowtóry *prima aprilis *śmiech *pochodzenie imion *dobry humor