Karykaturzyści, których znasz z prasy i telewizji
e-mail

Karykaturzysta na targach


Wystawcy czyli firmy biorące udział w targach dużą uwagę przywiązują do materiałów reklamowych. Ulotki i gadżety są bardzo ważne, jednak ich oddziaływanie zwykle trwa dosyć krótko. Każdy uczestnik targów jest zbombardowany dziesiątkami pięknie wyglądających ulotek i folderów, cukierkami i długopisami. Ile z tych materiałów reklamowych dobrze spełni swoją rolę?

Na szczęście jest coś takiego, jak karykatura.
Któż z nas nie lubi oglądać wesołej podobizny, po obejrzeniu której poprawi sobie nastrój? Dobra karykatura chętnie będzie pokazywana kolegom z pracy i znajomym. Może nawet zostanie oprawiona i trafi np. na ścianę (gabinetu lub prywatnego pokoju). A na niej będzie logo Twojej firmy!Jeśli to ma być Twoja dobra reklama, karykatura musi być zrobiona przez doświadczonego profesjonalistę. Jeszcze lepiej przez takiego, którego nazwisko jest znane (np. z prasy, telewizji). A jeśli rysuje nie tylko dobrze, ale również szybko (kilkanaście karykatur w godzinę) - już wiesz, że to jest TEN artysta, którego szukałeś. Oczywiście możesz zatrudnić taniego karykaturzystę-amatora. Ale przecież Twoja firma zasłużyła na najlepszych fachowców, prawda?

Więcej informacji
Usługę karykaturzysty możesz zamówić np. na 4 godziny. Ale może też uczestniczyć w całym dniu targowym (lub całej imprezie targowej: dwa-trzy dni).

Karykatury powstają na kartonikach formatu A4 i są wykonywane ołówkiem. Wykonanie jednej trwa średnio 2 - 3 minuty. Tyle czasu ma nawet najbardziej zajęty uczestnik targów. 15 do 20 udanych karykatur w ciągu godziny? Akurat z nami jest to możliwe.

Za niewielką opłatą wykonujemy nadruki reklamowe / pamiątkowe w rogu kartoników, na których będą powstawać karykatury. Może tam być logo firmy, data i nazwa imprezy, miejscowość, itp.

Warto zaopatrzyć się w tekturowe teczki (tzw. ofertówki), do których zostanie włożona gotowa karykatura - po to, aby nie pogięła się po wręczeniu.

Targi za granicą? W takich też uczestniczyliśmy (Anglia, Niemcy), choć wtedy musisz brać pod uwagę koszt dojazdu/przelotu oraz noclegu.

Przygotowaliśmy ramowy cennik naszych usług, jednak każda impreza jest inna, dlatego kalkulowana jest oddzielnie.Dodatkowe propozycje - czyli zrób coś, aby wyróżnić się na targach
Może chcesz, aby częścią wystroju stoiska Twojej firmy na targach była ekspozycja rysunków humorystycznych znanego rysownika, która zainteresuje oraz rozweseli dużą liczbę uczestników targów? Może rysunki zwiazane z tematyką targów, albo z twoją firmą?

Może zabawny gadżet - np. ulotka lub książeczka z rysunkami humorystycznymi, między którymi będą Twoje informacje reklamowe?

Może spotkanie z rysownikiem, rysującym na żywo i prowadzącym quiz dla uczestników targów? Lub rysownik ilustrujący na żywo to, co mówi prelegent?

Możliwości wykorzystania wesołych rysunków i karykatur, a także ich Autora podczas targów (i innych imprez), może być wiele. Czasem niewiele potrzeba, aby Twoje stoisko wyglądało naprawdę oryginalnie i przyciągało wzrok oraz zainteresowanie wielu uczestników targów. Jeśli masz podobne zdanie - skontaktuj się z nami.

Wystawiamy faktury VAT.

TU OFERTA
Informacje
Rysowaliśmy na imprezach targowych w wielu miastach, (Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Wisła)... Sprawdź sprawdzonych.

* Karykaturzysta na targach - artykuł w portalu satyrycznym
* Nasz karykaturzysta na targach w Londynie

Zobacz też:
Karykaturzysta na konferencji
Rysowania karykatur na żywo - więcej informacji + przykłady karykatur
Karykatury na imprezach - Warszawa
Karykaturzysta na szkoleniu firmowym
 

Powrót do strony głównej

 

 

 

 

Inne oferty:

Rysowanie karykatur ze zdjęć

Rysowanie na żywo
- dojazd karykaturzysty (lub grupy karykaturzystów) na imprezę w dowolne miejsce Polski. 

Humorystyczne rysunki sytuacyjne nie wymagające podobieństwa postaci - na potrzeby reklamy, poligrafii... Także inne zlecenia plastyczne.

Spotkanie autorskie z rysownikiem prasowym.

Organizacja wystawy rysunku satyrycznego.

Rubryka z humorem w Twojej gazecie

Rysunki.pl

 

 

Targi branżowe - przykłady:
- targi medyczne
- targi turystyczne
- targi weterynaryjne
- targi farmaceutyczne
- targi okulistyczne
- targi budowlane
- targi odzieżowe
- targi pracy
- targi mieszkaniowe
- targi rolnicze
- targi ślubne
- targi kosmetyczne
- targi książki
- targi edukacyjne

 
Karykaturzysta -  targi Wisła, targi Mikołajki, hotel Gołębiewski, Międzynarodowe Targi Poznańskie, targi Kielce, targi w Krakowie, Targi Gdańskie, Międzynarodowe Targi Katowickie, Międzynarodowe Targi Łódzkie, Targi Pomorskie - Bydgoszcz, Targi Bydgoskie SAWO, Międzynarodowe Targi Warmii i Mazur, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie inne miejsca w Polsce...