E-mail


Tania karykatura - profesjonalne tanie karykatury


Szukasz taniej, profesjonalnej karykatury? Karykatury za niską, atrakcyjną cenę, a równocześnie efektownej, z twarzami podobnymi do konkretnych osób i o wysokich walorach artystycznych?

Niestety! Albo karykatura tania, albo profesjonalna. Masz tylko taki wybór: obrazek za niską cenę, wykonany przez amatora - plastyka nie za bardzo wprawionego w rysowaniu twarzy, albo karykatura wykonana przez artystę specjalizującego się w tym fachu od wielu lat i utrzymującego się ze swej pracy.

Profesjonalny karykaturzysta to taki, który ma duże doświadczenie - w ciągu wielu lat pracy wykonał tysiące karykatur i ma wykształcenie plastyczne. Jest znany z mediów - jego dzieła od dawna możesz spotkać w prasie, na popularnych portalach, a jego samego możesz co jakiś czas zobaczyć w telewizji. Sam pomyśl - czy nie chciałbyś mieć na ścianie karykatury autorstwa znanego karykaturzysty? A może jest to dla ciebie zupełnie obojętne - grunt, że chcesz mieć jakąś tam karykaturę, zrobioną przez jakiegokolwiek karykaturzystę, nawet amatora, a podstawowym kryterium jest niska cena, jaką postanowiłeś wydać na wykonanie karykatury?

Oczywiście nie każdy zna się na sztuce. Dla laika narysowanie czegokolwiek, to wielka sztuka, a jakakolwiek karykatura - to pięknie narysowany obrazek.

Jak więc odróżnić profesjonalistę od amatora?

1) Doświadczenie. Dobry, profesjonalny karykaturzysta wykonał w swoim zawodowym życiu tysiące karykatur, zatem nie może być artystą początkującym, młodym.

2) Profesjonalny karykaturzysta żyje z tego co stworzy, jest to jego zawód. Nie dorabia od czasu do czasu rysowaniem karykatur. Ma profesjonalnie wykonaną, ciekawą stronę internetową, która istnieje od dawna.

3) Dokonania profesjonalnego karykaturzysty od lat są dla każdego widoczne - można je spotkać na wielu stronach internetowych, w prasie i tak dalej. Ma bogate portfolio, którym może się pochwalić.

4) Wreszcie, co tu ukrywać - wyższa jakość, to też wyższa cena. Jak w każdej dziedzinie - rynek to reguluje. Profesjonalny karykaturzysta ma wiele zamówień, ciągle coś tworzy, a ugruntowana pozycja zawodowa powoduje, że zwyczajnie nie ma czasu na rysowanie tanich karykatur czyli obniżanie swoich stawek. Nie zależy mu, aby złapać każde zlecenie, bo i tak ma mnóstwo pracy. Amator odwrotnie - musi mieć niskie ceny po to, aby "złapać" tych klientów, których nie stać na karykaturzystę profesjonalnego. Klientów, którzy zadowolą się niższą jakością karykatury, bo chcą mniej zapłacić.

Aby zobaczyć ofertę i złożyć zapytanie u profesjonalnego karykaturzysty - kliknij poniżej:Czy wiesz, że... Dobrej klasy karykaturzysta kosztuje taniej niż... najtańsza fotobudka. 

Karykatury.com polecają: Karykatury Chełm / karykatury Zamość