Zaufaj najlepszym specjalistom  


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Karykaturzysta - Zamość, Lubelszczyzna, karykatury w Zamościu, województwo lubelskie, zamojszczyzna
Karykaturzysta w Zamościu - profesjonalne rysowanie: karykatury na żywo w Zamościu i nie tylko.

Oferta dla firm: imprezy integracyjne, eventy, targi, pikniki, konferencje, kongresy. Także wesela.

Karykatura na prezent - rysowanie: karykatury ze zdjęć, karykatury na prezent. Możliwe realizacje ekspresowe.

E-mail

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Zamościu i województwie lubelskim, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej i taniej karykatury, wykonanej przez artystę przypadkowego, dla których najważniejsza w podjęciu decyzji zamówienia karykatury jest niska cena, nie zostają naszymi klientami.


W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce, w tym również w województwie lubelskim. Odwiedziliśmy m.in. takie miejscowości, jak:
Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Świdnik, Puławy, Dęblin, Łuków, Radzyń Podlaski, Parczew, Międzyrzec Podlaski, Łęczna, Lubartów, Poniatowa, Krasnystaw, Włodawa, Terespol...

* Tu standardowe informacje: karykatury na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

 

 

 

JAK ZAMÓWIĆ oraz odpowiedzi na inne pytania

Jaka jest cena karykatury?
Cena karykatury czyli wesołego portretu zależy od szeregu spraw, dlatego wysyłając zapytanie prosimy o odpowiedzi na nasze pytania.

Jaki jest termin wykonania karykatury?
Taki abyś otrzymał ją wtedy, na kiedy musisz ją mieć. Wykonujemy też karykatury ekspresowe.

Chcę zamówić karykaturę na prezent. Jakie mam wysłać zdjęcia?
Aby karykatura była udana - wyślij e-mailem kilka aktualnych i dużych (wyraŸnych) zdjęć twarzy osoby, której mamy narysować karykaturę. Tu więcej

Czy robicie karykatury ślubne, na rocznicę ślubu, karykatury urodzinowe, karykatury na prezent dla szefa?
Wykonujemy karykatury na zamówienie dla tych, którzy chcą zamówić profesjonalną karykaturę ze zdjęcia i zapłacą naszą standardową stawkę.

Jakie karykatury wykonujecie?
Takie karykatury, jakich życzą sobie klienci - zarówno karykatury kolorowe, jak i czarno-białe karykatury. Na planszy może być tylko twarz, na karykaturze może być cała postać i scenka w której uczestniczy bohater karykatury lub dwie osoby. Tworzymy też karykatury wieloosobowe.
Interesuje mnie karykaturzysta na wesele i rysownie karykatur na weselu.
Rysujemy karykatury na żywo podczas różnych imprez. To duża atrakcja na firmowe eventy, szkolenia, wyjazdy integracyjne, targi, konferencje, pikniki, a także wesela.

Jak szybko powstają karykatury na żywo?
Ponieważ profesjonalne rysowanie karykatur to nasz zawód, karykatury rysujemy szybciej niż wielu innych karykaturzystów, szczególnie amatorów.

Czy wykonanie karykatury na której jest 10 osób kosztuje tyle samo, co jedna osoba na takim samym formacie?
Karykatura na zamówienie, na której jest więcej osób, wymaga od karykaturzysty więcej pracy i oczywiście więcej kosztuje. Chętnie prześlemy cennik naszych karykatur.

Jak dotrze do mnie karykatura?

Karykatury wysyłamy oprawione w antyramę lub zamówioną ramkę paczką priorytet lub firmą kurierską. Każda karykatura jest solidnie zabezpieczona przed wysyłką. Karykaturę możemy też wysłać w tubie. W Warszawie karykaturę można odebrać osobiście.
 

karykatura karykatury

Zamość - miasto na prawach powiatu w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany "perłą renesansu", "miastem arkad" i "Padwą północy. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę światowego Dziedzictwa. Zamość prawa miejskie uzyskał w 1580 r., na mocy przywileju lokacyjnego wystawionego przez kanclerza i hetmana wielkiego koronnego Jana Zamoyskiego. Najwięcej obiektów zabytkowych skupia się na Starym Mieście. Główne cechy, wyróżniające zamojskie Stare Miasto, to: zachowany od czasu powstania układ urbanistyczny, regularny Rynek Wielki o wymiarach 100 × 100 metrów z ratuszem i tzw. kamienicami ormiańskimi. Kultura była dziedziną życia miasta od jego założenia, podobnie jest współcześnie – Zamość stanowi także ośrodek kulturalny regionu. Jego funkcję kulturotwórczą podkreślają działające tu różne organizacje i instytucje kultury, dzięki którym odbywają się liczne imprezy krajowe i międzynarodowe, związane z teatrem, folklorem, muzyką, historią czy innymi dziedzinami sztuki.


Miasta w województwie lubelskim: Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Józefów, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, świdnik, Tarnogród, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec.

Zobacz też: Karykaturzysta Warszawa