Zaufaj najlepszym specjalistom  


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Profesjonalne karykatury w Poznaniu. Karykaturzysta - Poznań i okolice. Wielkopolska, województwo wielkopolskie
Karykaturzysta w Poznaniu - profesjonalne rysowanie karykatur na żywo w Poznaniu. Poznański karykaturzysta - karykatury w Poznaniu, na Wielkopolsce.

Oferta dla firm - rysowanie karykatur na żywo Międzynarodowe Targi Poznańskie, imprezy integracyjne, eventy firmowe, pikniki, konferencje, kongresy i inne okazje. Również wesela i inne wyjątkowe uroczystości prywatne, których jedną z atrakcji ma być szybko rysujący, doświadczony karykaturzysta eventowy.

Karykatura na prezent - rysowanie karykatur z nadesłanych zdjęć, na prezent. Także wykonanie ekspresowe.

E-mail


To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Poznaniu i województwie wielkopolskim, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej i taniej karykatury, dla których najważniejsza jest niska cena i niska jakość karykatury, nie zostają naszymi klientami.

Nieważne gdzie mieszkasz i gdzie mieszka karykaturzysta, najważniejszy jest produkt. Podobna i sympatyczna karykatura wykonana na zamówiony termin, w rozsądnej cenie. Jeśli coœ takiego szukasz - świetnie trafiłeœ. Takie właœnie karykatury wykonujemy i tak działamy.

W ostatnich kilkunastu latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na kilkuset imprezach w całej Polsce, w tym również w Wielkopolsce. Odwiedziliśmy m.in. takie miejscowości, jak: Gniezno, Piła, Złotów, Chodzież, Czarnków, Wągrowiec, Oborniki, Szamotuły, Międzychód, Konin, Koło, Turek, Swarzędz, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Kościan, Leszno, Jarocin, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Września, Słupca, Pleszew... Jako karykaturzyści co jakiś czas odwiedzamy także Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie rysujemy szybkie, pozowane karykatury, które są niezapomnianą pamiątką i dobrą reklamą dla firmy, która nas zatrudniła. Chętnie doradzimy co zrobić, aby wszystko poszło lepiej niż sądzisz. Jeśli chcesz, aby podczas twojej imprezy polski karykaturzysta eventowy nazywany w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów œwiata, wykonał jak najwięcej zabawnych portretów czyli miłych dla oka karykatur uczestników - lepiej trafić nie mogłeś.

* Tu standardowe informacje: rysowanie karykatur na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

karykatury karykatura

 

 


Tu nasza pełna oferta: Karykatury.com - karykaturzyści, których znasz z prasy i TV

JAK ZAMÓWIĆ oraz odpowiedzi na inne pytania

Jaka jest cena karykatury?
Cena karykatury czyli wesołego portretu zależy od szeregu spraw, dlatego wysyłając zapytanie prosimy o odpowiedzi na nasze pytania.

Jaki jest termin wykonania karykatury?
Taki abyś otrzymał ją wtedy, na kiedy musisz ją mieć. Wykonujemy też karykatury ekspresowe.

Chcę zamówić karykaturę na prezent. Jakie mam wysłać zdjęcia?
Aby karykatura była udana - wyślij e-mailem kilka aktualnych i dużych (wyraŸnych) zdjęć twarzy osoby, której mamy narysować karykaturę. Tu więcej

Czy robicie karykatury ślubne, na rocznicę ślubu, karykatury urodzinowe, karykatury na prezent dla szefa?
Wykonujemy karykatury na zamówienie dla tych, którzy chcą zamówić profesjonalną karykaturę ze zdjęcia i zapłacą naszą standardową stawkę.

Poszukuję karykaturzysty na targi. Czy rysujecie karykatury na targach? Na przykład Miedzynarodowe Targi Poznańskie?
Oczywiście. Nie raz rysowaliœmy na targach branżowych. Zarówno w Poznaniu, jak i w szeregu innych miast polskich, nawet na targach w Niemczech i Anglii. Szybko rysujący i doœwiadczony karykaturzysta, to duża atrakcja imprez targowych. Ale też konferencji, kongresów, szkoleń i innych spotkań biznesowych.

Jakie karykatury wykonujecie?
Takie karykatury, jakich życzą sobie klienci - zarówno karykatury kolorowe, jak i czarno-białe karykatury. Na planszy może być tylko twarz, na karykaturze może być cała postać i scenka w której uczestniczy bohater karykatury lub dwie osoby. Tworzymy też karykatury wieloosobowe.

Interesuje mnie karykaturzysta na wesele i rysownie karykatur na weselu.
Rysujemy karykatury na żywo podczas różnych imprez. Wśród nich są uroczysta wesela. A ponieważ rysujemy wyjątkowo szybkie karykatury, podczas czterech-pięciu godzin powstaje nawet setka sympatycznych i oczywiście podobnych karykatur. Niewiarygode? Sprawdź - wyjątkowo u nas jest to możliwe.

Jak szybko powstają karykatury na żywo?
Ponieważ profesjonalne rysowanie karykatur to nasz zawód, karykatury rysujemy szybciej niż wielu innych karykaturzystów, szczególnie amatorów.

Czy wykonanie karykatury na której jest 10 osób kosztuje tyle samo, co jedna osoba na takim samym formacie?
Karykatura na zamówienie, na której jest więcej osób, wymaga od karykaturzysty więcej pracy i oczywiście więcej kosztuje. Chętnie prześlemy cennik naszych karykatur.

Jak dotrze do mnie karykatura?

Karykatury wysyłamy oprawione w antyramę lub zamówioną ramkę paczką priorytet lub firmą kurierską. Każda karykatura jest solidnie zabezpieczona przed wysyłką. Karykaturę możemy też wysłać w tubie. W Warszawie karykaturę można odebrać osobiście.

 karykatury na żywo

Poznań, to miasto w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą. Historyczna stolica Wielkopolski. Piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce (pół miliona mieszkańców). Poznań wraz z powiatem poznańskim i gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i śrem tworzy aglomerację poznańską zamieszkaną przez ok. 1 mln osób. Miasto jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym, jest tu również międzynarodowy port lotniczy. Poznań jest ośrodkiem przemysłu, handlu, logistyki i turystyki. Są tu Międzynarodowe Targi Poznańskie – największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. Poznań to także ośrodek akademicki, naukowy i kulturalny. W 26 szkołach wyższych studiuje blisko 120 tys. osób. Działają tu m.in.: opera, filharmonia, teatry, muzea, galerie sztuki. Patronami miasta Poznania są apostołowie Piotr i Paweł, święci Kościoła katolickiego. święto miasta jest obchodzone co roku, 29 czerwca. Poznań był jednym z ośrodków stołecznych i religijnych państwa Piastów w X i XI wieku, w przeszłości pełnił funkcję siedziby władców Polski. Jest jednym z najstarszych lokowanych miast w Polsce – prawa miejskie otrzymał w 1253 r. Poznań jest na czwartym miejscu pod względem odwiedzin przez turystów miastem w Polsce. (Na podstawie Wikipedii)

Karykaturzyści w Poznaniu

Wkrótce na blogu Karykatury.com informacje o karykaturach i karykaturzystach w Poznaniu. Fragment tego testu:

•  Poznań wielu osobom kojarzy się z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Nam też, ponieważ karykatury rysowaliśmy tu wielokrotnie. Zwykle przez 2, a nawet 3 dni, więc znamy okoliczne hoteliki. W dniach, gdy odbywają się targi, noclegi w Poznaniu szybują w górę. Pomimo takich cen zdarza się, że znalezienie noclegu w promieniu kilku kilometrów na kilka tygodni przed targami, graniczy z cudem. Dlatego któregoś razu karykaturzysta z Karykatury.com nocował przez kilka dni bardzo blisko poznańskiego Rynku, dojeżdżając na Targi Poznańskie tramwajami. Gdzie jeszcze rysowaliśmy karykatury w Poznaniu? Hotel Novotel Centrum, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Poznań Plaza, w POSiR - Bowling...

2013. Fragment tekstu o karykaturzystach rysujących na weselach: Niektórzy karykaturzyści z góry informują, że pracują tylko w określonej części Polski. Na przykład rysują tylko w Wielkopolsce, w Krakowie lub jego okolicach albo maksymalnie 100 kilometrów od Poznania. Dla niektórych odległość nie jest problemem, o ile zleceniodawca zwróci koszt dojazdu. Tu cały tekst

2010. Minione wakacje były bardzo pracowite dla profesjonalnych karykaturzystów z popularnego serwisu Karykatury.com. Wszystkie niedziele lipca i sierpnia 2010 r. mieli zajęte, tworząc wesołe karykatury w wielu miejscowościach, w niemal każdym zakątku Polski. Wielkopolska, Mazury, Lubelszczyzna, Pomorze, śląsk, Mazowsze, woj. lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, małopolskie, łódzkie...

• 2009. W Poznaniu, w nakładzie 100 tys. egzemplarzy ukazał się pierwszy numer gazetki reklamowo-rozrywkowej, która jest równocześnie... opakowaniem dla sprzedawanego pieczywa. Jedną z atrakcji Gazetos Apetitos, bo tak nazwano to niecodzienne czasopismo, jest humorystyczny rysunek karykaturzysty Szczepana Sadurskiego. Wraz z wprowadzeniem Gazetos Apetitos na rynek, przeprowadzono pierwsze badania wśród osób, które zetknęły się z tym nowym nośnikiem reklamowym. Wśród zebranych opinii znalazły się też opinie o rysunkach. Nazwisko i kreska karykaturzysty Sadurskiego są znane i pozytywnie postrzegane przez osoby badane.

• 2009. Znamy go jako reżysera. Ale początki twórczości jednego z najwybitniejszych reżyserów światowego kina – Federico Felliniego - to karykatury, rysunki satyryczne rysowane dla prasy, a nawet humoreski pisane dla radia. To jego satyryczne spojrzenie na świat można odnaleŸć w jego póŸniejszej twórczości reżyserskiej. W Poznaniu otwarto wystawę twórczości Federico Felliniego. Ekspozycję można oglądać do 22 lutego w Słodowni poznańskiego Starego Browaru.

• 2008. Na dwa dni poznański Plac Wolności zamienił się w paryski Montmartre, na którym królowała karykatura. W jego centrum stanęła 15 metrowa, ważąca 3,5 tony, miniatura wieży Eiffla. W jej sąsiedztwie rozgościli się karykaturzyści i portreciści – chętnych do sprawienia sobie zabawnej podobizny nie brakowało. Nieco dalej publiczność z zainteresowaniem oglądała międzynarodową wystawę rysunku satyrycznego, będącą plonem konkursu.

• 2008. Kolejny rysunek karykaturzysty Andrzeja Mleczko trafił na billborady, które można oglądać m.in. w Poznaniu. Rysunek reklamuje Centrum Językowe IDEA Sp. z o.o. - firmę z siedzibą w Poznaniu, mającą szereg oddziałów w Polsce.

2008. Znany karykaturzysta Szczepan Sadurski przyjechał dziś do Poznania i w jednym z banków rysował karykatury wszystkim chętnym poznaniakom. (...) Sadurski przyjechał do Poznania na zaproszenie jednego z banków, który w swoim oddziale przy ul. Półwiejskiej 25 otworzył wystawę prezentującą satyryczne rysunki związane z bankowością. (...) Szczepan Sadurski na miejscu rysował karykatury wszystkim chętnym poznaniakom, a takich nie brakowało. Po czterech godzinach satyrykowi zabrakło już arkuszy papieru, a miał ich 70.

Fragmenty informacji z portalu satycznego Sadurski.com. Poniżej linki do informacji z naszego bloga o karykaturze.

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie

Karykatury na żywo. Cennik czyli co wpływa na cenę

Nasze karykatury na 50-lecie Polityki

Prezent dla szefa. Może karykatura?

Jak znaleŸć karykaturzystę w Warszawie


Karykaturzysta eventowy
Wywiad z "jednym z najszybszych karykaturzystów świata", Szczepanem Sadurskim
karykatury karykaturzysta

Od kilku lat media piszą, że jesteœ jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Czy zrobienie podobnej karykatury w 2 lub 3 minuty jest w ogóle możliwe?


- Tym, którzy mają wciąż przed oczami karykaturzystę ulicznego, faktycznie trudno w to uwierzyć. Cóż, wystarczy zorganizować taką imprezę i zaprosić mnie, aby zobaczyć to na własne oczy. Rzeczywiste wykonanie karykatury trwa jeszcze krócej. Trzeba się przecież przywitać, zamienić kilka zdań, czasem odpowiedzieć na pytanie. Samo wykonanie w moim przypadku trwa około 100 sekund, niezależnie od tego kto przede mną siada. Na targach w Wielkiej Brytanii rysowałem nawet 30-sekundowe karykatury - tyle œrednio trwała rozmowa osoby podchodzącej do stoiska targowego. Gdy osoba odchodziła, miałem kilka kolejnych sekund aby dogonić osobę narysowaną, równoczeœnie postawić ostatnią kreskę i podpisać się na obrazku.

Cały wywiad na naszym blogu: Karykatury.com/blog/

karykaturzysta Chełm / karykaturzysta Zamość / karykaturzysta Lublin