Sadurski i inni karykaturzyści, których znasz z prasy i TV  


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu... kilkudziesięciu sekund. Z nami to możliwe!


Karykaturzysta - Olsztyn, karykatury w Olsztynie. Mazury, województwo warmińsko-mazurskie
Karykaturzysta w Olsztynie - profesjonalne rysowanie: karykatury na żywo w Olsztynie, Mazury, województwo warmińsko-mazurskie oraz cała Polska.

Oferta dla firm: imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia, firmowe eventy, kongresy, pikniki, konferencje, Wigilia firmowa, jubileusz firmy. Także uroczyste wesela. Zaskakująca szybkość rysowania, podobieństwo, dużo śmiechu, a po imprezie wspaniała pamiątka. Jeden karykaturzysta eventowy lub więcej. Niezawodny dojazd w uzgodnione miejsce.

Karykatura na prezent - karykatury ze zdjęć na prezent, a właściwie wesołe portrety. Także realizacje ekspresowe oraz wysyłka kurierem. Unikalny pomysł każdej karykatury uzgodniony z klientem pokreśli charakter i zawód bohatera karykatury oraz okoliczność wręczenia prezentu. Duże podobieństwo do przesłanych zdjęć. Dołącz do naszych zadowolonych klientów.

E-mail

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Olsztynie i województwie warmińsko-mazurskim, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej i taniej karykatury, wykonanej przez artystę przypadkowego, dla których najważniejsza w podjęciu decyzji zamówienia karykatury jest niska cena, nie zostają naszymi klientami.

karykatura na prezent karykatury na zamówienie cena

Karykatura na prezent wykonana na specjalne zamówienie. Unikalny pomysł obrazka uzgodniony z klientem, szybkie wykonanie i wysyłka kurierem. Warto zobaczyć minę osoby, która z zachwytem ogląda ten wyjątkowy prezent!


W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce, w tym również na Warmii i Mazurach. Odwiedziliśmy m.in. takie miejscowości, jak:
Olsztyn, Mikołajki, Elbląg, Braniewo, Bartoszyce, Węgorzewo, Olecko, Giżycko, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Ostróda, Ełk, Pisz, Szczytno, Nidzica, Działdowo, Iława... Hotel Gołębiewski w Mikołajkach...

* Tu standardowe informacje: rysowanie karykatur na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

karykatury na żywo karykaturzysta na event

Karykatury na żywo - przykłady. Błyskawiczne wykonanie sprawia, że w kilka godzin może powstać nawet 100 sympatycznych karykatur. Niewiarygodne? Z Karykatury.com to możliwe!

Karykaturzyści i karykatury w Olsztynie i na Mazurach

• 2013. 15 paŸdziernika w Olsztyńskim Planetarium (Olsztyn, ul. J.Piłsudskiego 38) odbyło się wręczenie nagród "Ogólnopolskiego Konkursu Satyrycznego Olsztyn 660 lat" laureatom obu kategorii (literacka i karykatura). Konkurs zorganizowali: Oddział Związku Literatów Polskich w Olsztynie, Planetarium Olsztyńskie oraz Urząd Miasta Olsztyna. 

• 2012. 27 kwietnia w Galerii Stary Ratusz w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej (Olsztyn, Stare Miasto 33) została otwarta wystawa karykatury "Biblioteka". To plon konkursu zorganizowanego wcześniej w Zielonej Górze. 

• 2011. 2 września w Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (Olsztyn, Stare Miasto 33) odbył się wernisaż wystawy J.Burniewicza. O zawartości wystawy najlepiej mówi jej tytuł: Wpadnij na śmiech i grozę. Prasowe komiksy satyryczne i karykatury autora z lat 1971-2011.

• 2011. Do końca lutego w multimedialnej bibliotece Planeta 11 (Olsztyn, ul. Piłsudskiego 38) można było oglądać wystawę rysunku satyrycznego "Uśmiech Chopina". Wystawa jest plonem międzynarodowego konkursu rysunku satyrycznego, a okresie od czerwca do paŸdziernika 2010 r. była prezentowana w Muzeum Karykatury w Warszawie.

• 2011. W Galerii Amfilada Miejskiego Ośrodka Kultury (Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3) otwarto wystawa rysunków karykaturzysty Andrzeja Czeczota. Rysunki pochodzą ze zbiorów Muzeum Karykatury.

• 2010. "Wakacje w satyrze" - to wspólny cykl wystaw karykatury, jakie tego lata można było oglądać na Warmii i Mazurach. Temat turystyki i wypoczynku nie jest przypadkowy. W 2010 roku w Olsztynie odbędzie VI Kongres Krajoznawstwa Polskiego, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zagości 51 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy, poza tym jak co roku nad jeziora przyjedzie tysiące turystów i wczasowiczów. Nie zapominajmy, że ten region, reklamując się hasłem „Mazury Cud Natury”, bierze udział w plebiscycie na Nowych 7 Cudów Natury. Pierwsze wystawy odbyły się w Rynie i Mikołajkach i Biskupcu.

• 2010. "Rysunki dawne i nowe" - to tytuł wystawy rysunków Sławomira Mrożka, jaką otwarto 25 lutego w Galerii Amfilada Miejskiego Ośrodka Kultury (Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3).

Fragmenty informacji z Sadurski.com. Poniżej linki do kilku informacji z naszego bloga o karykaturze.

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie

Karykatury na żywo. Cennik czyli co wpływa na cenę

Nasze karykatury na 50-lecie Polityki

Prezent dla szefa. Może karykatura?

Jak znaleŸć karykaturzystę w Warszawie


kolorowa karykatura na prezent karykatura na zamówienie cena
A może karykatura kolorowa? Jedna lub więcej osób na planszy. Znakomity prezent na każdą okazję, który specjalnie wykonał znany karykaturzysta.


Olsztyn - stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn leży w południowej części Warmii, historycznej krainy będącej w latach 1466–1772 częścią Rzeczypospolitej. Olsztyn położony jest w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierza Mazurskiego. Miasto sąsiaduje z gminami: Dywity, Barczewo, Purda, Stawiguda, Gietrzwałd oraz Jonkowo.

Aglomeracja olsztyńska - aglomeracja monocentryczna w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego, która obejmuje miasto centralne Olsztyn oraz niektóre gminy powiatu olsztyńskiego. Pozostałymi miastami aglomeracji są: Barczewo, Dobre Miasto, Olsztynek.

Województwo warmińsko-mazurskie - jedno z 16 województw Polski, położone jest w północno-wschodniej części kraju. Siedzibą wojewody i władz samorządu województwa jest Olsztyn. Województwo warmińsko-mazurskie powstało w 1999 r. w wyniku reformy podziału administracyjnego kraju i objęło tereny dawnego województwa: olsztyńskiego oraz większe części województw elbląskiego i suwalskiego oraz fragmenty toruńskiego, ciechanowskiego i ostrołęckiego. Miasta: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Nidzica, Morąg, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa, Orneta, Olsztynek, Barczewo, Orzysz, Susz, Reszel, Ruciane-Nid, Korsz, Górowo Iławeckie, Biała Piska, Mikołajki, Jeziorany, Ryn, Pieniężno, Tolkmicko, Miłakowo, Pasym, Frombork, Bisztynek, Miłomłyn, Zalewo, Kisielice, Sępopol, Młynary.

Karykatury na żywo rysujemy w całej Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Rzeszów, Lublin, Opole, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Łódź, Kielce...

karykaturzysta Chełm / karykaturzysta Zamość / karykaturzysta Lublin