Profesjonalny karykaturzysta na weselu. Cała Polska

 

 

 


Czy wiesz, że jedną z atrakcji weselnych może być karykaturzysta eventowy? Najlepiej doświadczony, rysujący bardzo szybkie i zabawne karykatury, do tego znany z mediów! To może być niezapomniana atrakcja wesela oraz świetna pamiątka z weselnej imprezy na długo.

Jeśli decyzja prawie podjęta, najpierw odpowiedz sobie na pytanie: czy chcesz na wesele zaprosić amatora (bo będzie nieco tańszy) czy jednak chcesz gości weselnych rozbawić wesołymi karykaturami, wykonanymi przez szybko rysującego karykaturzystę, którego nazwisko części gości weselnych coś mówi?

To jedyny taki dzień w życiu, twoi goście są bardzo ważni i chciałbyś, aby doskonale się bawili. Ale z drugiej strony - musisz liczyć się z większym lub mniejszym wydatkiem. Bo karykaturzysta jest jednym z kosztów i nie jest on na weselu niezbędny ani najważniejszy, prawda?Jeśli dotrwałeś(aś) do tego momentu, pewnie już chcesz poznać cenę i telefoniczny kontakt do serwisu Karykatury.com. Dostaniesz ją e-mailem, pod warunkiem że przedstawisz się, podasz numer swojej komórki oraz datę i imiejsce imprezy weselnej (jeśli te dane są już znane). I pamiętaj, na anonimy nie odpowiadamy!

Wstępne informacje

Nasza oferta dotyczy udziału karykaturzysty w imprezie weselnej przez 4 godziny (z krótkimi przerwami), z możliwością wydłużenia o godzinę lub dwie. Dojazd w dowolne miejsce Polski. Karykaturzysta rysuje specjalnym ołówkiem artystycznym na planszach formatu A4, a karykatura po wykonaniu staje się własnością osoby pozującej. Sygnowana jest podpisem / nazwiskiem autora oraz datą. Na planszy może być para (np. wujek z ciocią, dziadek z babcią), jedna osoba albo 3-osobowa rodzina. Wśród narysowanych osób oczywiście jest też karykatura czyli wesoły portret Państwa Młodych! Są to miłe dla oka, rysowane błyskawicznie wesołe karykatury. Jeśli atmosfera imprezy jest znakomita, powstaje karykatura-show z elementami śmiechoterapii, którego centralnym punktem jest to, co robi karykaturzysta z Karykatury.com. Musisz to zobaczyć!

Nasz znakomity karykaturzysta, który był zapraszany m.in. do Nowego Jorku, Londynu i Australii, może być niezwykłym prezentem dla Pary Młodych od jednego z gości wesela. Jest też zapraszany na poprawiny, uroczyste rocznice ślubu i wyjątkowe urodziny w hotelach. Oczywiście też na wszelkie firmowe eventy, nie tylko w Polsce.

Atrakcyjne ceny, ale oczywiście wyższe od cen amatorów. Uwaga, wiele terminów zajętych!

karykatury na żywo karykaturzysta na event

Karykatury na żywo mają być sympatyczne i zabawne. Jeśli chcesz mieć coœ efektownego i pracochłonnego - zamów karykaturę ze zdjęcia.- Jedna karykatura powstaje w 2 - 3 minuty, więc w ciągu imprezy może powstać nawet 100 wesołych portretów. Dla niektórych wydaje się to niewiarygodne, ale wyjątkowo u nas to możliwe!

- Cena usługi jest stała, dojdzie jeszcze koszt dojazdu i powrotu (zależny od miejsca wesela w Polsce).

- Jeśli karykaturzysta rysuje z dala od domu, a rysowanie kończy się o późnej porze, należy zapewnić mu nocleg lub zwrócić koszt noclegu.

- Tylko wpłata zaliczki, której wysokość otrzymasz e-mailem, gwarantuje rezerwację terminu. Nie próbuj się targować, nic nie zdziałasz. Resztę kwoty płacisz w trakcie wesela.

- Jeśli termin mamy wolny, otrzymasz e-mailem cenę usługi oraz koszt dojazdu (jeśli podałeś gdzie będzie wesele). Wtedy podejmujesz ostateczną decyzję, następuje kontakt telefoniczny, przekazujesz kilka niezbędnych informacji (m.in. dokładne miejsce wesela) e-mailem i wpłacasz zaliczkę na konto. W przypadku nagłego zdarzenia losowego, które wcześniej nie można było przewidzieć, na wesele przyjedzie inny świetny karykaturzysta lub otrzymasz zwrot zaliczki w wysokości 100%.Uwaga
W przypadku rysowania karykatur z nadesłanych e-mailem zdjęć (przed weselem), np. prezent dla państwa młodych od goœcia wesela, karykatura od młodych dla rodziców (tzw. podziękowanie) - mamy oddzielny cennik.

> Tu więcej informacji <

E-mail


Pytania i odpowiedzi

Co mamy zapewnić karykaturzyście?
W miarę ciche miejsce na sali weselnej lub obok niej, 3 miejsca siedzące z oparciem oraz stolik, w pobliżu gniazdko 220V do wpięcia naszego oświetlenia. Także posiłek, gdyż głodny karykaturzysta to nie jest dobry pomysł :-)

Ile karykatur powstanie podczas wesela?
Nie jesteśmy w stanie podać konkretnej liczby, gdyż jest to zależne od wielu czynników. Jedno jest pewne: rysujemy bardzo szybko i zdarzało się, że powstawało 100 karykatur. Szczególnie, gdy na jednej planszy były rysowane pary (po dwie osoby, np. mąż z żoną).

Do kiedy mam podjąć decyzję odnośnie zatrudnienia karykaturzysty?
Ponieważ zdarzają się zapytania na ten sam termin (i niestety niektórym osobom musieliśmy odmówić), nie warto zwlekać z decyzją. Tylko wpłata zaliczki jest pełną rezerwacją terminu.

Napisz do nas

> Tu więcej informacji <


Karykaturzysta eventowy
Wywiad z "jednym z najszybszych karykaturzystów świata", Szczepanem Sadurskim
karykatury karykaturzysta

Od kilku lat media piszą, że jesteś jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Czy zrobienie podobnej karykatury w 2 lub 3 minuty jest w ogóle możliwe?


- Tym, którzy mają wciąż przed oczami karykaturzystę ulicznego, faktycznie trudno w to uwierzyć. Cóż, wystarczy zorganizować taką imprezę i zaprosić mnie, aby zobaczyć to na własne oczy. Rzeczywiste wykonanie karykatury trwa jeszcze krócej. Trzeba się przecież przywitać, zamienić kilka zdań, czasem odpowiedzieć na pytanie. Samo wykonanie w moim przypadku trwa około 100 sekund, niezależnie od tego kto przede mną siada.

Cały wywiad na naszym blogu: Karykatury.com/blog/

Karykatury rysujemy w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Szczecin, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź, Olsztyn, Lublin...

Weselne informacje o karykaturze i nie tylko

karykaturzysta na wesele karykatury na weselu

Karykatury na weselu – cennik, czyli ile to kosztuje. Poradnik
Pomijając poziom artystyczny karykatur i kilka innych ważnych spraw, warto do tematu „karykaturzysta na moim weselu” podejść rozsądnie i ekonomicznie. W pierwszej chwili ktoś, kto oferuje 500 złotych za kilka godzin rysowania, daje lepszą ofertę (bo jest tańszy) od karykaturzysty, który chce dwa razy więcej. Warto jednak przeliczyć, co faktycznie jest tańsze.
> Tu cały tekst

Atrakcje na weselu – może profesjonalny karykaturzysta?
Coraz więcej osób kontakt z karykaturzystą zaczyna właśnie od tego pytania, a nie od pytania o cenę. Bo ceny usługi są podobne (niezależnie od miejsca zamieszkania karykaturzysty), ale jeden podczas kilku godzin zrobi 20, drugi 40 karykatur, a kolejny za podobną cenę zrobi ich kilka razy więcej.  Nie jesteśmy w stanie podać konkretnej liczby, gdyż to zależy od wielu czynników. Jedno jest pewne: rysujemy bardzo szybko i zdarzało się, że w ciągu 4-5 godzin powstawało nawet 100 karykatur.
> Tu cały tekst

Karykaturzysta na wesele – którą ofertę wybrać?
Nieodpowiedni wybór potrafi rozłożyć nawet najlepszy pomysł. Jeśli karykaturzysta na wesele – to na pewno nie amator, którego nieudolne podobizny mogą wywołać zażenowanie u gości Twojego wesela, nawet jeśli z grzeczności nikt nie powie, że coś jest nie tak. Już wiesz, że 3/4 wszystkich ofert z internetu odpada. Przykłady marne czyli kiepski wyrobnik, nawet jeśli pisze, że jest tani, więc jego oferta jest „atrakcyjna” – lepiej sobie darować. Chyba, że jesteś osobą, którą wyłącznie niska cena przekonuje do decyzji, a potem jakoś to będzie.
> Tu cały tekst

Poradnik. Atrakcje na wesele – pomysły, ceny
Poświęciliśmy trochę czasu, aby wyszukać dla Państwa zestaw bardziej lub mniej popularnych (ale interesujących) atrakcji na wesela w Polsce. Korzystaliśmy z różnych stron www z  ofertami, przeczytaliśmy trochę komentarzy Internautów (część, to prawdopodobnie zakamuflowane oferty). Oczywiście do podanych cen (nie sprawdzaliśmy znalezionych w Internecie informacji i konkretnych cen) należy doliczyć koszta artysty, np. dojazd.
> Tu cały tekst

Prezenty dla gości weselnych
Tego wyjątkowego dnia Państwo Młodzi otrzymują od wszystkich prezenty. Ale gościom wesela będzie miło, jeśli oni też dostaną choćby skromny upominek od Państwa Młodych i ich rodziców. Taki prezencik, identyczny dla wszystkich gości, stawiany jest na stole obok talerzy i sztućców – w miejscach gdzie zasiadają weselni goście. Może być spersonalizowany – z dołączonym bilecikiem (karteczką), na którym jest imię i nazwisko. Odpowiednio położony i widoczny – pokazuje przy okazji, gdzie przewidziano miejsce dla konkretnych gości. Zdarza się, że na bileciku jest też krótki wiersz okolicznościowy.
> Tu cały tekst