Zaufaj najlepszym specjalistom  


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Karykaturzysta - Lublin, Lubelszczyzna, karykatury w Lublinie, województwo lubelskie
Karykaturzysta w Lublinie - profesjonalne rysowanie: karykatury na żywo w Lublinie i nie tylko. Chełm, Zamość, Biała Podlaska i inne miejscowości. Także cała Polska, m.in. Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź, Szczecin, Olsztyn, Rzeszów, Poznań.

1. Oferta dla firm: - profesjonalne karykatury jako atrakcja na imprezy integracyjne, firmowe eventy, targi, pikniki, konferencje, kongresy, firmowe wigilie. Także uroczyste i wyjątkowe wesela, Sylwester i zabawy sylwestrowe i inne okazje. Znany karykaturzysta: błyskawiczne rysowanie karykatur na żywo - atrakcja każdej imprezy oraz wspaniała pamiątka. Będzie duża impreza? Może uda się zaprosić dwóch karykaturzystów.

2. Karykatura na prezent - rysowanie: karykatury ze zdjęć - rysowanie i malowane (w kolorze). Dowolny format, liczba osób na planszy. Na różne okazje: przent dla szefa, cioci, kolegi z pracy, karykatura jako prezent œlubny, dla nauczyciela, dla rodziców, sąsiadki, prezent na rocznicę œlubu i inne okazje. Możliwe realizacje ekspresowe, wysyłka w dowolne miejsce - paczka priorytet lub firma kurierska.

Nieważne gdzie mieszkasz i gdzie tworzy karykaturysta. Interesują cię karykatury na żywo lub karykatura ze zdjęcia. Profesjonalna, podobna, zabawna, wykonana na konkretny termin. Dlatego świetnie trafiłeś - proponujemy właśnie takie karykatury!

JAK ZAMÓWIĆ KARYKATURĘ
1. Oglądasz przykłady karykatur i czytasz naszą ofertę.
2. Wysyłasz e-mailem zapytanie, szybko otrzymujesz wycenę.
3. Decyzja: chcesz zamówić karykaturę!
4. Wysyłasz odpowiedniej jakości zdjęcia oraz informacje.
5. Przeglądamy zdjęcia, potwierdzamy ich jakoœć ewentualnie załatwiasz lepsze zdjęcia (od tego zależy sukces karykatury).
6. Krótka rozmowa telefoniczna i uzgadnianie szczegółów.
7. Wykonanie karykatury, wysyłka w uzgodnionym dniu.
8. Karykatura na prezent w twoich rękach, gotowa do wręczenia!

E-mail

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Lublinie i województwie lubelskim, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci dla których najważniejsza jest niska cena i niska jakość, nie zamawiają naszych karykatur. Bo wykonujemy profesjonalne karykatury od wielu lat, na codzień.

karykatura karykatury
Klaun Karykaturadek czyli rysunkowa maskotka serwisu Karykatury.com coraz częściej odwiedza Lublin. Karykatury na żywo błyskawicznie rysujemy podczas rozmaitych imprez firmowych (specjalne spotkania, jubileusze firm, itp) odbywających się np. w lubelskich hotelach, w centrach handlowych (imprezy promocyjne dla klientów).


W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce, w tym również w województwie lubelskim. Odwiedziliśmy m.in. takie miejscowości, jak: Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Świdnik, Puławy, Dęblin, Łuków, Radzyń Podlaski, Parczew, Międzyrzec Podlaski, Łęczna, Lubartów, Poniatowa, Krasnystaw, Włodawa, Terespol...

* Tu standardowe informacje: karykatury na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

 

 

 

JAK ZAMÓWIĆ KARYKATURĘ i usługę rysowania karykatur - przeczytaj

Marek, Biała Podlaska: Jaka jest cena karykatury?
Karykaturzysta: Cena karykatury na prezent czyli wesołego portretu zależy od szeregu spraw, dlatego wysyłając zapytanie prosimy o odpowiedzi na nasze pytania.

Joanna, Chełm: Jaki jest termin wykonania karykatury na zamówienie?
Karykaturzysta: Karykatury wykonujemy każdego dnia, a termin wykonania karykatury jest taki abyś otrzymał ją wtedy, na kiedy musisz ją mieć. Wykonujemy też karykatury ekspresowe.

Agnieszka, Zamość: Interesuje mnie karykatura na prezent. Jakie mam wysłać zdjęcia?
Karykaturzysta: Aby karykatura była udana - wyślij e-mailem kilka aktualnych i dużych (wyraŸnych) zdjęć twarzy osoby, której mamy narysować karykaturę. Tu więcej

Marek, Zamość: Czy robicie karykatury ślubne, na rocznicę ślubu, karykatury urodzinowe, karykatury na prezent dla szefa?
Karykaturzysta: Wykonujemy karykatury na zamówienie dla wszystkich chętnych, którzy chcą zamówić profesjonalną karykaturę ze zdjęcia i zapłacą naszą standardową stawkę.

Ewa, Chełm: Jakie karykatury wykonujecie?
Karykaturzysta: Zarówno karykatury kolorowe, jak i czarno-białe karykatury na prezent. To tak naprawdę sympatyczne i wesołe portrety. Na planszy może być tylko twarz, ale najczęściej na karykaturze jest cała postać i scenka w której uczestniczy bohater karykatury lub dwie osoby. Tworzymy też pracochłonne i efektowne karykatury wieloosobowe.

Kamil, Biała Podlaska: Interesuje mnie karykaturzysta na wesele i rysowanie karykatur na weselu.
Karykaturzysta: Rysujemy karykatury na żywo podczas różnych imprez. To duża atrakcja na firmowe eventy, szkolenia, wyjazdy integracyjne, targi, konferencje, pikniki, a także wesela. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane. Szybkie i dowcipne karykatury na żywo wykonane przez profesjonalnego karykaturzystę, to duża atrakcja różnego rodzaju imprez, wzbudzająca ogromne zainteresowanie. Takie karykatury są niezapomnianą pamiątką z wesela.

Grzegorz, Chełm: Jak szybko powstają karykatury na żywo?
Karykaturzysta: Ponieważ profesjonalne rysowanie karykatur to nasz codzienny zawód od wielu lat, karykatury rysujemy szybciej niż wielu innych karykaturzystów. Szczegóły na innych podstronach Karykatury.com.

Andrzej, Zamość: Czy wykonanie karykatury na której jest 10 osób kosztuje tyle samo, co jedna osoba na takim samym formacie?
Karykaturzysta: Karykatura na zamówienie, na której jest więcej osób, wymaga od karykaturzysty więcej pracy i oczywiście więcej kosztuje. Chętnie prześlemy cennik naszych karykatur oraz ofertę.

Julia, Chełm: Jak dotrze do mnie karykatura?

Karykaturzysta: Karykatury wysyłamy oprawione w antyramę lub zamówioną ramkę paczką priorytet lub firmą kurierską. Każda karykatura jest solidnie zabezpieczona przed wysyłką. Karykaturę możemy też wysłać w tubie. Zapraszamy po wyjątkowy prezent w postaci karykatury!

Zbyszek, Zamość: Interesuje mnie karykatura online, czy mogę zamówić taką karykaturę?

Karykaturzysta: Chodzi o karykaturę zamówioną z wysłanego e-mailem zdjęcia, a potem otrzymanie jej w formie cyfrowej? Jeśli chcesz zamówić jakąkolwiek karykaturę - po prostu napisz do nas e-maila.

karykaturzysta

Szczepan Sadurski - rysownik satyryczny i ilustrator, ur. w 1965 r. w Lublinie, absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie (1985). Publikował w czasopismach ogólnopolskich oraz regionalnych, w Lublinie m.in.: Kurier Lubelski, Kamena, Głos Budowlanych, Akcent i in. Jego karykatury znasz z prasy, telewizji, książek i oczywiście też z Internetu. To także karykaturysta eventowy zatrudniany przez firmy, aby rysować karyktury na żywo. Karykatury rysuje na kartonikach, ostatnio także jarykatury cyfrowe na tabletach.
 

Lublin - miasto we wschodniej Polsce, stolica województwa lubelskiego i centralny oœrodek aglomeracji lubelskiej. Dziewiąte co do wielkoœci populacji miasto w Polsce oraz największe w kraju na wschód od Wisły. Położone na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą. Lublin jest największym oœrodkiem naukowo-kulturalnym po wschodniej stronie Wisły, co przekłada się na liczne imprezy kulturalne organizowane przez społecznoœć studencką, a także władze samorządowe.

 

karykatura karykatury

Zamość - miasto na prawach powiatu w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany "perłą renesansu", "miastem arkad" i "Padwą północy. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę światowego Dziedzictwa. Zamość prawa miejskie uzyskał w 1580 r., na mocy przywileju lokacyjnego wystawionego przez kanclerza i hetmana wielkiego koronnego Jana Zamoyskiego. Najwięcej obiektów zabytkowych skupia się na Starym Mieście. Główne cechy, wyróżniające zamojskie Stare Miasto, to: zachowany od czasu powstania układ urbanistyczny, regularny Rynek Wielki o wymiarach 100 × 100 metrów z ratuszem i tzw. kamienicami ormiańskimi. Kultura była dziedziną życia miasta od jego założenia, podobnie jest współcześnie – Zamość stanowi także ośrodek kulturalny regionu. Jego funkcję kulturotwórczą podkreślają działające tu różne organizacje i instytucje kultury, dzięki którym odbywają się liczne imprezy krajowe i międzynarodowe, związane z teatrem, folklorem, muzyką, historią czy innymi dziedzinami sztuki.


Czy znasz miasta w województwie lubelskim? Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Józefów, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraœnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Œwidnik, Tarnogród, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec.

Karykaturzysta Biała Podlaska poleca: Karykatury Chełm / karykatury Zamość / karykatury Płock