Karykaturzyści, których znasz z prasy i TV 


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Profesjonalny karykaturzysta - Kraków i okolice. Karykatury Kraków, Małopolska - ofertaProfesjonalny karykaturzysta oferuje karykatury. Kraków i nie tylko Kraków (dojazd). Profesjonalne rysowanie: karykatury na żywo w Krakowie - czyli karykatura na prezent. Wyjątkowa oferta!

Nieważne gdzie mieszkasz i gdzie tworzy karykaturzysta. Chcesz zamówić profesjonalną karykaturę za rozsądną cenę, którą otrzymasz na okreœlony termin. Tak? To świetnie trafiłeś / trafiłaś. A może karykatury potrzebujesz pilnie i dopłacisz za ekspresowe wykonanie? W Karykatury.com nie musisz długo czekać, jeśli interesuje cię super karykatura na prezent. Karykatury na zamówienie dla osób z Krakowa i całej Polski. Karykatury na zamówienie wykonuje profesjonalny karykaturzysta wykonujcąy karykatury ze zdjęć. Miły prezent i fajna pamiątka na długo sprawią uśmiech i radość bohaterom karykatury!

1. Dla firm: atrakcje na imprezy integracyjne, firmowe eventy, pikniki, kongresy, targi, imprezy promocyjne, także uroczyste wesela - błyskawicznie rysowane karykatury na żywo. Karykaturzysta eventowy i jego profesjonalne karykatury w Krakowie - zainteresowany? Umowa, faktura vat.

2. Karykatura na prezent - rysowanie: karykatura ze zdjęcia na zamówienie. Możliwe realizacje ekspresowe. Cena karykatury zależna od formatu, techniki wykonania, liczby osób na planszy. Karykatura dla szefa, na urodziny, na rocznicę ślubu, jako prezent na ślub dla państwa młodych, prezent dla nauczyciela, kolegi oraz na inne okazje. Znakomity prezent dla każdego. Uśmiech osoby narysowanej na karykaturze - gratis!

E-mail


To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Krakowie i województwie małopolskim, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, dla których najważniejsza jest niska cena i niska jakość, nie zostają naszymi klientami, bo interesuje ich tania karykatura.

W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce - zarówno w Krakowie, jak i w województwie małopolskim. Odwiedziliśmy m.in. takie miejscowości, jak: Zakopane, Wieliczka, Bochnia, Myślenice, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Nowy Targ, Rabka, Nowy Sącz, Limanowa, Brzesko, Tarnów, Miechów, Olkusz, Oświęcim, Trzebinia, Krynica... Znamy Hotel Gołębiewski w Wiśle i inne obiekty, w których organizowane są firmowe eventy i inne imprezy podczas których potrzebny jest profesjonalny karykaturzysta.

* Tu standardowe informacje: karykatury na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

Karykatury portrety - cennik czyli cena karykatury na zamówienie
Marcin, Kraków: Co ma wpływ na cenę naszej karykatury. Po pierwsze: technika wykonania karykatury (co za tym idzie czas pracy karykaturzysty nad powstającą właśnie karykaturą. Po drugie: format karykatury - wiadomo: więcej pracy karykaturzysty czyli wyższa cena karykatury. Po trzecie: liczba osób na planszy. Jedna osoba na karykaturze na pewno będzie kosztować mniej niż 10 osób na planszy tego samego formatu, bo karykaturzysta musi poświęcić więcej czasu na wykonanie karykatury. Jest jeszcze dobra wiadomość: to, że karykaturzysta doszedł do niesamowitej wprawy przez lata pracy i jest gotów aby stworzyć karykaturę dla ciebie i to, że właśnie on wykona tę karykaturę - to otrzymujesz gratis czyli jest w cenie naszej karykatury!

Maja, Kraków: Jaki jest termin wykonania karykatury na zamówienie czyli na kiedy dostanę karykaturę na prezent? Karykatury ze zdjęcia wykonujemy najszybciej, jak to możliwe. Gotowe karykatury wysyłamy do takich miast, jak m.in. Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Olsztyn, Szczecin, Poznań, Lublin, Suwałki, Ostrołęka, Zamość, Radom.

Poszukujesz taniej karykatury? Niestety, tu jej nie znajdziesz. Musisz szukać adeptów sztuki karykatury czyli amatorów rozpoczynających swoją przygodę z rysowaniem karykatur.

Agnieszka z Krakowa pyta nas o karykaturę na prezent ślubny. Czy karykatura na prezent ślubny (karykatury ślubne na zamówienie) to dobry pomysł? Karykatura ślubna to świetny prezent dla państwa młodych w dniu ich ślubu - tego nie trzeba nikomu wyjaśniać. Ale karykatury zamawiają też państwo młodzi, gdyż prezent chcą wręczyć swoim rodzicom (czasem też świadkom). karykatura prezent dla rodziców czyli podziękowanie dla rodziców karykatura - takie prezenty również wykonują karykaturzyści z naszego serwisu Karykatury.com. Popularnością cieszą się również karykatura na rocznicę ślubu. Taki prezent na rocznicę ślubu jest wyjątkowym prezentem,  gdy szukamy odpowiedzi na pytanie: co kupić na rocznicę ślubu rodziców? Co zamówić na rocznicę ślubu znajomym, mężowi, żonie?... Niektórzy szykują jubilatom śmieszne prezenty na rocznicę ślubu - właśnie karykatura może być takim śmiesznym prezentem.

A może interesuje cię karykatura na urodziny?
karykatury na 50 urodziny, karykatura na 40 urodziny, albo karykatura na 18 stke? Zapraszamy.
 

 


Tu nasza pełna oferta:

karykatura karykatury


Karykatury i karykaturzyści w Krakowie
* 2014. Krakowscy urzędnicy niedawno zajęli się artystami ulicznymi, wœród których są zarabiający na ulicach Starego Miasta i na krakowskim Rynku karykaturzyœci, portreciœci oraz plastycy sprzedający swoje obrazy. Lada dzień nie będą już mogli ustawiać swoich "kramików" tam, gdzie dotychczas. (...) Podobno poziom pracy i talentu poszczególnych karykaturzystów będzie oceniać plastyk miejski. Ciekawe, w jaki sposób można ocenić karykatury, karykaturzystą nie będąc? Czy karykaturzyœci, portreciœci i inni artyœci plastycy sprzedający w Krakowie swoje obrazy i obrazki, zastosują się do nowych przepisów?

* 2012. Klub Cracovia z Krakowa, przed II wojną œwiatową był piłkarską potęgą. W drużynie Cracovii, jako drugi bramkarz od 1911 roku grał Gustaw Rogalski (ur. 1887). Okazuje się, że miał on szczególne zamiłowanie: rysował karykatury. Jego rysunki były prezentowane m.in. na Międzynarodowej Wystawie Karykatury w Wiedniu w 1932 roku, poza tym był wydawcą dwóch czasopism o treœci satyrycznej, w której ukazywały się karykatury: „Karykatury” i „Rogaty”.

* 2012. Międzynarodowa wystawa karykatur politycznych (International exhibition of political cartoons) - pod takim tytułem otwarto ekspozycję w Krakowie. 2-metrowej wysokoœci plansze z reprodukcjami karykatur można oglądać na Placu Szczepańskim. Bohaterami karykatur są m.in. prezydent Francji Francois Sarkozy i Muammar Kaddafi.


Karykaturzysta eventowy
Wywiad z "jednym z najszybszych karykaturzystów świata", Szczepanem Sadurskim
karykatury karykaturzysta

Od kilku lat media piszą, że jesteœ jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Czy zrobienie podobnej karykatury w 2 lub 3 minuty jest w ogóle możliwe?


- Tym, którzy mają wciąż przed oczami karykaturzystę ulicznego, faktycznie trudno w to uwierzyć. Cóż, wystarczy zorganizować taką imprezę i zaprosić mnie, aby zobaczyć to na własne oczy. Rzeczywiste wykonanie karykatury trwa jeszcze krócej. Trzeba się przecież przywitać, zamienić kilka zdań, czasem odpowiedzieć na pytanie. Samo wykonanie w moim przypadku trwa około 100 sekund, niezależnie od tego kto przede mną siada. Na targach w Wielkiej Brytanii rysowałem nawet 30-sekundowe karykatury - tyle œrednio trwała rozmowa osoby podchodzącej do stoiska targowego. Gdy osoba odchodziła, miałem kilka kolejnych sekund aby dogonić osobę narysowaną, równoczeœnie postawić ostatnią kreskę i podpisać się na obrazku.

Cały wywiad na naszym blogu: Karykatury.com/blog/


Krakowskie ciekawostki
* Najdziwniejszym turystą zwiedzającym Muzeum Lotnictwa w Krakowie był pewien Japończyk. Zatelefonował do muzeum mówiąc, że chce zobaczyć jedyny na œwiecie egzemplarz samolotu Me 209. Umówił się na konkretny dzień i godzinę. Przyleciał, szybciutko obejrzał samolot. Nie miał nawet czasu aby wypić herbaty zaproponowanej przez muzealników, bo za chwilę miał odlot z powrotem do Tokio. W Krakowie był przez godzinę.

* Student z Krakowa, aby otrzymać zapomogę po œmierci matki w wysokoœci 450 zł, podpisał na swej uczelni stosowne dokumenty, dołączając akt zgonu matki. Sekretarka przejęta losem sieroty, zatelefonowała do mieszkania studenta w Krakowie, aby poinformować o przyznaniu zapomogi. Telefon odebrała nieżyjąca matka.

* Właœciciele kamienicy stojącej przy krakowskim rynku, po wydaniu ogromnej kwoty na jej odrestaurowanie, z dumą nadali jej nazwę: Boner Palace. To obecnie najpopularniejsza częœć krakowskiego rynku, przynajmniej wœród turystów z Anglii. Wszyscy przystają tutaj, œmieją się i bez namysłu wyciągają aparaty, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie przy tablicy z nazwą kamienicy. Wszyscy, dla których angielski jest rodzimym językiem wiedzą, że boner oznacza to samo, co sztywny (albo: naprężony) penis.
Fragmenty informacji z portalu Sadurski.com - Karykatury.com dziękują za udostępnienie

Miasta w Małopolsce: Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Kraków, Krynica, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Piwniczna Zdrój, Proszowice, Rabka, Skała, Skawina, Sławków, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, świątniki Górne, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Zator, Żabno.