Serwis rozrywkowo-satyryczny


 Karykaturzyści, których znasz z prasy i TV 


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Karykaturzysta - Kraków i okolice. MałopolskaKarykaturzysta w Krakowie - profesjonalne rysowanie karykatur na żywo w Krakowie.

Oferta dla firm - imprezy integracyjne, events, pikniki, kongresy, targi, imprezy promocyjne, itp.

Karykatura na prezent - rysowanie karykatur z nadesłanych zdjęć.

E-mail


To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Krakowie i województwie małopolskim, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej i taniej karykatury, wykonanej przez artystę przypadkowego, dla których najważniejsza w podjęciu decyzji zamówienia karykatury jest niska cena, nie zostają naszymi klientami.

W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce, w tym również w województwie małopolskim. Odwiedziliśmy m.in. takie miejscowości, jak:
Zakopane, Wieliczka, Bochnia, Wisła, Myślenice, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Nowy Targ, Rabka, Nowy Sącz, Limanowa, Brzesko, Tarnów, Miechów, Olkusz, Oświęcim, Trzebinia, Krynica... Hotel Gołębiewski w Wiśle...

* Tu standardowe informacje: rysowanie karykatur na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

 

 

*humor dowcipy *śmieszne filmy *dowcipy *gry online *rysunek satyryczny *karykatury *dowcipy *rysunki *satyryk *satyrycy, satyra *satyra, dowcipy polityczne *partia *humor erotyczny *katalog stron *rysownik *vtipy *funny jokes *sennik online *satyrycy *teksty satyryczne *sobowtóry *prima aprilis *śmiech *pochodzenie imion *dobry humor