Zaufaj najlepszym specjalistom  


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Znany karykaturzysta Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, karykatury Gdańsk, Słupsk, województwo pomorskie, profesjonalna karykatura
WSTĘP. Karykaturzysta w Gdańsku, Sopocie, Gdyni - rysowanie: karykatury na żywo (wesołe portrety) w Gdańsku, Trójmieście, na Pomorzu, województwo pomorskie. Rysowanie karykatur Gdańsk - cennik i informacje poniżej. Cena karykatury ze zdjęcia w Gdańsku - czytaj na dole. Najlepsze karykatury Gdynia i Trójmiasto, woj. pomorskie. Profesjonalne karykatury Sopot Monciak i nie tylko. Także dojazd - cała Polska: Olsztyn, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kraków, Katowice, Lublin, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Katowice, Bydgoszcz, Ostrołęka, Łomża, Radom, Suwałki, Zamość, Chełm, itd.

CO ROBIMY:

1. Błyskawiczne, profesjonalne rysowane karykatury na na żywo - atrakcje na imprezy integracyjne, eventy, szkolenia, targi, konferencje, pikniki, kongresy, promocje, itp. Jeden lub więcej karykaturzystów. Także uroczyste wesela. Ponieważ różnice w cenach są nieduże, nie musisz zatrudniać karykaturzysty mieszkającego najbliżej miejsca planowanej imprezy. To ty decydujesz, więc wybierz najlepszego fachowca, który wykona więcej karykatur niż dwóch innych dobrych karykaturzystów lub kilku amatorów. Zaoszczędzisz.

2. Karykatura na prezent - rysowanie i malowanie: karykatura ze zdjęć na prezent - karykatury na zamówienie. Możliwe wykonanie ekspresowe. Karykatura na wesele (œlubna), jubileusz, urodziny, prezent dla szefa, pracownika, kolegi, nauczyciela, na inne okazje... Wysyłka w dowolne miejsce Polski (poczta lub firma kurierska), na uzgodniony termin. Uczulamy na jakość i aktualność zdjęć - od tego zależy podobieństwo i sukces karykatury na prezent. Karykaturzysta polski zaprasza.

E-mailNieważne gdzie mieszkasz i gdzie tworzy karykaturzysta. Chcesz zamówić profesjonalną karykaturę za rozsądną cenę, którą otrzymasz w określonym czasie. Dobra wiadomość: świetnie trafiłeś!

Profesjonalna karykatura ze zdjęcia - CO ZROBIĆ, aby ją otrzymać:

1. Oglądasz przykłady i czytasz naszą ofertę.
2. Wysyłasz e-mailem zapytanie, szybko otrzymujesz wycenę.
3. Decyzja: chcesz zamówić karykaturę!
4. Wysyłasz wymagane zdjęcia oraz informacje.
5. Przeglądamy zdjęcia, potwierdzamy ich jakość lub załatwiasz lepsze zdjęcia.
6. Krótka rozmowa telefoniczna i uzgadnianie szczegółów.
7. Wykonanie karykatury, wysyłka w uzgodnionym dniu.
8. Karykatura na prezent w twoich rekach, gotowa do wręczenia!

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Gdańsku, Trójmieście i na całym Pomorzu chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej karykatury, dla których najważniejsza jest niska cena oraz jakość, nie zostają naszymi klientami. Bo cenami i niską jakości nie konkurujemy z tanimi amatorami.

W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce, w tym również na w Trójmieście i na Pomorzu. Odwiedziliśmy m.in. takie miasta i miejscowości, jak: Sopot, Gdynia, Gdańsk, Słupsk, Starogard Gdański, Bytów, Wejherowo, Rumia, Lębork, Kartuzy, Władysławowo, Hel, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Ustka, Łeba, Puck, Jastarnia, Reda...

* Tu standardowe informacje: rysowanie karykatur na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

karykatura karykatury

JAK ZAMÓWIĆ karykaturę oraz odpowiedzi na inne pytania

Jaka jest cena karykatury?
Cena karykatury czyli wesołego portretu zależy od szeregu spraw, dlatego wysyłając zapytanie prosimy o odpowiedzi na nasze pytania.

Jaki jest termin wykonania karykatury?
Taki abyś otrzymał ją wtedy, na kiedy musisz ją mieć. Wykonujemy też karykatury ekspresowe.

Chcę zamówić karykaturę na prezent. Jakie mam wysłać zdjęcia?
Aby karykatura była udana - wyślij e-mailem kilka aktualnych i dużych (wyraŸnych) zdjęć twarzy osoby, której mamy narysować karykaturę. Tu więcej

Czy robicie karykatury ślubne, na rocznicę ślubu, karykatury urodzinowe, karykatury na prezent dla szefa?
Wykonujemy karykatury na zamówienie dla tych, którzy chcą zamówić profesjonalną karykaturę ze zdjęcia i zapłacą naszą standardową stawkę.

Jakie karykatury wykonujecie?
Takie karykatury, jakich życzą sobie klienci - zarówno karykatury kolorowe, jak i czarno-białe karykatury. Na planszy może być tylko twarz, na karykaturze może być cała postać i scenka w której uczestniczy bohater karykatury lub dwie osoby. Nasz znany karykaturzysta tworzy też karykatury wieloosobowe.

Interesuje mnie karykaturzysta na wesele i rysownie karykatur na weselu.
Rysujemy karykatury na żywo podczas różnych imprez. To duża atrakcja na firmowe eventy, szkolenia, wyjazdy integracyjne, targi, konferencje, pikniki, a także wesela.

Jak szybko powstają karykatury na żywo?
Ponieważ profesjonalne rysowanie karykatur to nasz zawód, karykatury rysujemy szybciej niż wielu innych karykaturzystów, szczególnie amatorów.

Czy wykonanie karykatury na której jest 10 osób kosztuje tyle samo, co jedna osoba na takim samym formacie?
Karykatura na zamówienie, na której jest więcej osób, wymaga od karykaturzysty więcej pracy i oczywiście więcej kosztuje. Chętnie prześlemy cennik naszych karykatur.

Jak dotrze do mnie karykatura?

Karykatury wysyłamy oprawione w antyramę lub zamówioną ramkę paczką priorytet lub firmą kurierską. Każda karykatura jest solidnie zabezpieczona przed wysyłką. Karykaturę możemy też wysłać w tubie. W Warszawie karykaturę można odebrać osobiście.


Gdańsk - miasto w północnej Polsce, położone nad Morzem Bałtyckim, u ujścia Motławy do Wisły, nad Zatoką Gdańską, na Pobrzeżu Gdańskim. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Gdańsk ma ponad 450 tys. mieszkańców (szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności). Ośrodek aglomeracji gdańskiej wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto.

Gdańsk, to miasto o ponad tysiącletniej historii, którego tożsamość na przestrzeni wieków kształtowała się pod wpływem różnych kultur. W XVI wieku Gdańsk był najbogatszym w Rzeczypospolitej. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki architektury, działa tu wiele instytucji i placówek kulturalnych. W Gdańsku odbywają się największe na świecie międzynarodowe targi bursztynu i wyrobów bursztynowych Amberif.

Gdańsk stanowi jeden z najcenniejszych zespołów zabytkowych w Polsce, pomimo że prawie całe historyczne śródmieście zostało odbudowane po II wojnie światowej, a znaczna część zabytków ruchomych uległa zniszczeniu. Zabytki Gdańska znajdują się na Głównym Mieście (Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagenów) i Starym Mieście (Wielki Młyn, Ratusz Starego Miasta, kościół św. Katarzyny), główne znajdują się wzdłuż Drogi Królewskiej reprezentacyjnej ulicy Gdańska - Długiej. Na Głównym Mieście znajduje się również Bazylika Mariacka Wniebowzięcia NMP, największa średniowieczna świątynia z cegły na świecie.

W Gdańsku corocznie odbywa się kilkadziesiąt imprez o charakterze targów branżowych. Wiele z nich organizują Międzynarodowe Targi Gdańskie. Długoletnią tradycję mają gdańskie targi branży morskiej Baltexpo. Ważniejsze centra handlowe: Galeria Handlowa Madison, Galeria Bałtycka, CH Manhattan, Galeria Metropolia, Alfa Centrum Gdańsk, Galeria Przymorze, Centrum handlowe ETC, CH Osowa, Park Handlowy Matarnia, CH Auchan, CH Morena. (na podst. Wikipedii)


Karykaturzysta eventowy
Wywiad z "jednym z najszybszych karykaturzystów świata", Szczepanem Sadurskim
karykatury karykaturzysta

Od kilku lat media piszą, że jesteœ jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Czy zrobienie podobnej karykatury w 2 lub 3 minuty jest w ogóle możliwe?


- Tym, którzy mają wciąż przed oczami karykaturzystę ulicznego, faktycznie trudno w to uwierzyć. Cóż, wystarczy zorganizować taką imprezę i zaprosić mnie, aby zobaczyć to na własne oczy. Rzeczywiste wykonanie karykatury trwa jeszcze krócej. Trzeba się przecież przywitać, zamienić kilka zdań, czasem odpowiedzieć na pytanie. Samo wykonanie w moim przypadku trwa około 100 sekund, niezależnie od tego kto przede mną siada. Na targach w Wielkiej Brytanii rysowałem nawet 30-sekundowe karykatury - tyle œrednio trwała rozmowa osoby podchodzącej do stoiska targowego. Gdy osoba odchodziła, miałem kilka kolejnych sekund aby dogonić osobę narysowaną, równoczeœnie postawić ostatnią kreskę i podpisać się na obrazku.

Cały wywiad na naszym blogu: Karykatury.com/blog/


Karykatury w Gdańsku i Trójmieście - wybrane informacje:

• Przy Placu Solidarności 1 w Gdańsku mieści się Europejskie Centrum Solidarności. W 5-piętrowym budynku o powierzchni ponad 25 tys. metrów kwadratowych znajduje się ekspozycja stała przedstawiająca współczesną historię Polski, powstanie ruchu solidarnościowego oraz jego dziedzictwo. Wśród eksponatów ekspozycji stałej można tu oglądać rysunki satyryczne i karykatury różnych autorów na temat stanu wojennego. Jednym z nich jest karykaturzysta Szczepan Sadurski - szef karykatury.com.

• Dzięki staraniom Ingridy Vaitkiene, Arunasa Vaitkusa i Ryszarda Wasyluka kierującego Gdańską Galerią Dobrego Humoru), wystawa Caricatura Baltic Countries cz. I i cz. II w listopadzie 2015 r. była eksponowana w litewskim parlamencie, w Wilnie. Pokazano prace karykaturzystów z Danii, Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski. Premiera pierwszej części tej wystawy miała miejsce w Gdańsku w 2014, a część II w 2015 r. prezentowano w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.

• Między 15 a 30 czerwca 2015 r. w Galerii Fotograficznej Manhattan w Gdańsku miała miejsce wystawa rysunku satyrycznego 18. karykaturzystów Polskich. Jednym z autorów prezentowanych prac był karykaturzysta Szczepan Sadurski, szef karykatury.com.

• 26 czerwca 2015 r. odbył się Benefis Zbigniewa Jujki, gdańskiego rysownika i karykaturzysty (ur. 1935). Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Miasta Gdańsk.

• Festiwal Dobrego Humoru odbywający się w Gdańsku, to głównie ocenianie telewizyjnej rozrywki i satyry (kabaretu), występy kabaretów dla publiczności oraz imprezy dodatkowe. Od początku swój udział w tej dorocznej imprezie mieli też polscy karykaturzyści. Odbywały się zbiorowe wystawy pod nazwą Gdańska Galeria Dobrego Humoru, kilkukrotnie karykaturzyści wchodzili w skład jury, co roku przyznawano też nagrody dla najlepszego rysownika. Rysunek satyryczny i karykatura podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku, to nie tylko oficjalne prezentacje organizatorów festiwalu. Przez pierwsze trzy lata swoje wystawy organizowało także ogólnopolskie pismo satyryczne Twój Dobry Humor. Były to zbiorowe wystawy współpracowników oraz wystawy karykaturzystów: Szczepana Sadurskiego i Krzysztofa Toboły. Podczas jednego z festiwali redakcja zorganizowała ekspozycje karykatury w trzech miejscach Trójmiasta. W 2000 roku odczas występów sceną na Targu Drzewnym w Gdańsku roku przez godzinę zawładnęli satyrycy. Konferansjerkę prowadził Szczepan Sadurski, a przy scenie karykatury rysował Krzysztof Toboła (obok można było oglądać plansze z karykaturami jego autorstwa.

• 2012. Kwartalnik "Przystanek Metropolitalny", to czasopismo na temat transportu miejskiego Gdańska i okolic. Od początku istnienia publikuje humorystyczne rysunki karykaturzysty Szczepana Sadurskiego, które są ilustracjami do publikowanych tekstów. Czasopismo można otrzymać bezpłatnie w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia), w Biurach Obsługi Klienta ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni i MZK Wejherowo.

• Media 2.0 2013 - to nazwa konferencji, jaka odbyła się w Sopocie, z udziałem ludzi polskich mediów. Z zaproszenia do udziału w konferencji skorzystało ok. 100 zaproszonych gości z całej Polski, w tym Szczepan Sadurski - dziennikarz i karykaturzysta.

• 2012. Od jakiegoś czasu po Trójmieście jeżdżą m.in. autobusy, na których znajdują się duże naklejki reklamowe stworzone przez karykaturzystę Szczepana Sadurskiego. Rysunki promują podróżowanie komunikacją miejską.

• 2001. W czerwcu do Trójmiasta zapowiadają swoje przybycie najlepsi polscy rozśmieszacze i karykaturzyści. Powód? Tego dnia rozpoczyna się Festiwal Dobrego Humoru. Podczas całego festiwal będzie również ekipa pisma satyrycznego Twój Dobry Humor, która zorganizuje kilka wystaw karykatury. Karykaturzyści współpracujący z czasopismem będą rysować karykatury przed Jazz Clubem znajdującym się blisko posągu Neptuna. (na podstawie informacji i za zgodš portalu Sadurski.com)

Poznaj miasta w woj. pomorskim: Brusy, Bytów, Chojnice, Czarna Woda, Czarne, Czersk, Człuchów, Debrzno, Dzierzgoń, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Hel, Jastarnia, Kartuzy, Kościerzyna, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Skarszewy, Skórcz, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Żukowo.

Rysujemy w całej Polsce: karykaturzysta Chełm / karykaturzysta Zamość / karykaturzysta Lublin / karykaturzysta Radom / karykaturzysta Łomża / karykaturzysta Ostrołęka / karykaturzysta Suwałki