Zaufaj najlepszym specjalistom  


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Karykaturzysta - Chełm, lubelszczyzna, karykatury w Chełmie, województwo lubelskie
Karykaturzysta w Chełmie - profesjonalne rysowanie: karykatury na żywo w Chełmie i nie tylko.

Wyjątkowa atrakcja na imprezy integracyjne, firmowe eventy, targi, pikniki, konferencje, kongresy. Także uroczyste wesela. Ponieważ różnice w cenach są nieduże, nie musisz zatrudniać karykaturzysty mieszkającego najbliżej miejsca planowanej imprezy. To ty decydujesz, więc wybierz najlepszego fachowca, który wykona więcej karykatur niż dwóch innych dobrych karykaturzystów lub kilku amatorów. Zaoszczędzisz.

Karykatura na prezent - rysowanie: karykatury ze zdjęć, karykatury na prezent. Możliwe realizacje ekspresowe. Cena karykatury jest zależna od kilku spraw - chętnie doradzimy, abyœ wybrał najbardziej optymalną opcję i zapłacił możliwie jak najmniej.

E-mail

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Chełmie i województwie lubelskim, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej i taniej karykatury, wykonanej przez artystę przypadkowego, dla których najważniejsza w podjęciu decyzji zamówienia karykatury jest niska cena, nie zostają naszymi klientami.

karykatura karykatury

W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce, w tym również w województwie lubelskim. Odwiedziliśmy m.in. takie miejscowości, jak:
Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Świdnik, Puławy, Dęblin, Łuków, Radzyń Podlaski, Parczew, Międzyrzec Podlaski, Łęczna, Lubartów, Poniatowa, Krasnystaw, Włodawa, Terespol...

* Tu standardowe informacje: karykatury na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

 

 

  

Chełm - miasto we wschodniej Polsce. Znajduje się w odległości 50 km od granicy z Białorusią i 25 km od granicy z Ukrainą w pobliżu przejścia granicznego w Dorohusku. Leży nad rzeką Uherką, lewym dopływem Bugu. Chełm jest trzecim co do liczby ludności miastem w województwie lubelskim. Miasto jest położone na glebach kredowych i wyróżnia się bogatą historią dawnego styku trzech kultur polskiej, ruskiej i żydowskiej. Dawna stolica województwa chełmskiego (w latach 1793–1795 i 1975–1998). Stolica historycznej ziemi chełmskiej, chełmszczyzny, guberni chełmskiej i kilkakrotnie powiatu. Chełm liczy ok. 70 tys. mieszkańców. Ze względu na podłoże kredowe w Chełmie powstały tylko dwa budynki mające powyżej 5 pięter, jest to dwugwiazdkowy hotel Kamena mający 6 pięter oraz szpital wojewódzki mający 8 pięter – będący najwyższym budynkiem w regionie. Wszystkie pozostałe mają maksymalnie 4 piętra.Miasta w województwie lubelskim: Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Józefów, Kazimierz Dolny, Kock, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, świdnik, Tarnogród, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec.

Zobacz też: Karykaturzysta Warszawa