Zaufaj najlepszym specjalistom  

 


 


Przykładowe karykatury wykonane na żywo w ciągu kilkudziesięciu sekund.


Karykaturzysta - Białystok, woj. podlaskie, okolice
Profesjonalni karykaturzyści, których znasz z prasy i TV
Znany karykaturzysta w Białymstoku - rysowanie: karykatury na żywo w Białymstoku, województwo podlaskie.

Atrakcja na imprezy integracyjne, firmowe eventy, pikniki, szkolenia, kongresy, targi branżowe, imprezy promocyjne, itp. Także uroczyste wesela. Ponieważ różnice w cenach są nieduże, nie musisz zatrudniać karykaturzysty mieszkającego najbliżej miejsca planowanej imprezy. To ty decydujesz, więc wybierz najlepszego fachowca, który wykona więcej karykatur niż dwóch innych dobrych karykaturzystów lub kilku amatorów. Zaoszczędzisz.

Profesjonalna karykatura na prezent - karykatury ze zdjęć na prezent. Możliwe realizacje ekspresowe.

E-mail

To, co robimy podoba się wszędzie, dlatego osoby mieszkające również w Białymstoku i na Podlasiu, chętnie zamawiają nasze karykatury. Ale nie wszyscy. Ci, którzy szukają amatorskiej karykatury, wykonanej przez artystę przypadkowego, dla których najważniejsza w podjęciu decyzji zamówienia karykatury jest niska cena, nie zostają naszymi klientami. Bo niskimi cenami nie konkurujemy z tanimi amatorami. Cena karykatury zależy od techniki wykonania, formatu planszy, liczby osób na planszy. Kilkukrotnie wykonywaliœmy karykatury na zamówienie od niezadowolonych osób, które wczeœniej zamówiły tanią karykaturę w Białymstoku. W przypadku naszych karykatur nie było reklamacji. Dlatego zastanów się, czy zamawiając katykaturę kierować się wyłącznie ceną oraz faktem, że karykaturzysta - amator mieszka blisko osoby zamawiającej karykaturę.

W ostatnich latach rysowaliśmy karykatury na żywo, na ogromnej liczbie imprez w całej Polsce, w tym również na Podlasiu, w okolicach Białegostoku. Odwiedziliśmy m.in. takie miasta i miejscowości, jak: S
uwałki, Augustów, Grajewo, Kolno, Mońki, Sokółka, Łomża, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Hajnówka...

* Tu standardowe informacje: rysowanie karykatur na żywo (imprezy)

* Zobacz też: karykatury na weselu

 

 


Tu nasza pełna oferta:

karykatura karykatury

JAK ZAMÓWIĆ oraz odpowiedzi na inne pytania

Marta, Białystok: Jaka jest cena karykatury?
Cena karykatury czyli wesołego portretu zależy od szeregu spraw, dlatego wysyłając zapytanie prosimy o odpowiedzi na nasze pytania.

Marek z Białegostoku: Jaki jest termin wykonania karykatury?
Taki abyś otrzymał ją wtedy, na kiedy musisz ją mieć. Wykonujemy też karykatury ekspresowe.

Monika, Białystok: Chcę zamówić karykaturę na prezent. Jakie mam wysłać zdjęcia?
Aby karykatura była udana - wyślij e-mailem kilka aktualnych i dużych (wyraŸnych) zdjęć twarzy osoby, której mamy narysować karykaturę. Tu więcej

Andrzej, Białystok: Czy robicie karykatury ślubne, na rocznicę ślubu, karykatury urodzinowe, karykatury na prezent dla szefa?
Wykonujemy karykatury na zamówienie dla tych, którzy chcą zamówić profesjonalną karykaturę ze zdjęcia i zapłacą naszą standardową stawkę.

Teresa, Augustów: Jakie karykatury wykonujecie?
Takie karykatury, jakich życzą sobie klienci - zarówno karykatury kolorowe, jak i czarno-białe karykatury. Na planszy może być tylko twarz, na karykaturze może być cała postać i scenka w której uczestniczy bohater karykatury lub dwie osoby. Tworzymy też karykatury wieloosobowe.

Adrian, Suwałki: Interesuje mnie karykaturzysta na wesele i rysownie karykatur na weselu.
Rysujemy karykatury na żywo podczas różnych imprez. To duża atrakcja na firmowe eventy, szkolenia, wyjazdy integracyjne, targi, konferencje, pikniki, a także wesela.

Marek, Białystok: Jak szybko powstają karykatury na żywo?
Ponieważ profesjonalne rysowanie karykatur to nasz zawód, karykatury rysujemy szybciej niż wielu innych karykaturzystów, szczególnie amatorów.

Ania, Białystok: Czy wykonanie karykatury na której jest 10 osób kosztuje tyle samo, co jedna osoba na takim samym formacie?
Karykatura na zamówienie, na której jest więcej osób, wymaga od karykaturzysty więcej pracy i oczywiście więcej kosztuje. Chętnie prześlemy cennik naszych karykatur.

Damian, Białystok: Jak dotrze do mnie karykatura?

Karykatury wysyłamy oprawione w antyramę lub zamówioną ramkę paczką priorytet lub firmą kurierską. Każda karykatura jest solidnie zabezpieczona przed wysyłką. Karykaturę możemy też wysłać w tubie. W Warszawie karykaturę można odebrać osobiście.


Miasta w woj. podlaskim: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Drohiczyn, Goniądz, Grajewo, Hajnówka, Jedwabne, Kleszczele, Knyszyn, Kolno, Lipsk, Łapy, Łomża, Mońki, Nowogród, Rajgród, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Stawiski, Suchowola, Supraśl, Suraż, Suwałki, Szczuczyn, Tykocin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów

Karykaturzysta eventowy
Wywiad z "jednym z najszybszych karykaturzystów świata", Szczepanem Sadurskim
karykatury karykaturzysta

Od kilku lat media piszą, że jesteœ jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Czy zrobienie podobnej karykatury w 2 lub 3 minuty jest w ogóle możliwe?


- Tym, którzy mają wciąż przed oczami karykaturzystę ulicznego, faktycznie trudno w to uwierzyć. Cóż, wystarczy zorganizować taką imprezę i zaprosić mnie, aby zobaczyć to na własne oczy. Rzeczywiste wykonanie karykatury trwa jeszcze krócej. Trzeba się przecież przywitać, zamienić kilka zdań, czasem odpowiedzieć na pytanie. Samo wykonanie w moim przypadku trwa około 100 sekund, niezależnie od tego kto przede mną siada. Na targach w Wielkiej Brytanii rysowałem nawet 30-sekundowe karykatury - tyle œrednio trwała rozmowa osoby podchodzącej do stoiska targowego. Gdy osoba odchodziła, miałem kilka kolejnych sekund aby dogonić osobę narysowaną, równoczeœnie postawić ostatnią kreskę i podpisać się na obrazku.

Cały wywiad na naszym blogu: Karykatury.com/blog/


Karykatury w całej Polsce: Radom / Łomża / Ostrołęka / Suwałki / Ciechocinek / Krynica Morska / Krynica Zdrój / Wisła / Zakopane / Piotrków Trybunalski / Bełchatów / Szczawnica